Hakkımızda

Yavuz Kauçuk ve Torna Kauçuk yedek parça üretimi ve torna sektöründe hizmet vermek amacıyla ile kurulan firmamız ileri teknoloji ürünü üretim ekipmanları ile faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmektedir.

Üretim yapısı ile Yavuz Kauçuk sektöre yönelik birçok alanda kauçuk özel parça üretimi yaparak pazara sunmaktadır.

Kauçuk üretimi ve Torna işlerini bünyesinde barındıran firmamız prensiplerinden şaşmadan, değişime ve gelişime açık bakış açısıyla, hedefleri doğrultusunda sürekli yenilenen teknolojisi ve modern üretim anlayışı ile tercih edilen bir kuruluş olarak öne çıkmıştır.

Müşteri eksenli yaklaşımı, yüksek motivasyonlu yenilikçi kavramlarla bütünleşmiş, ekibi ile daima farklı olmayı başarabilmiş olan firmamız, Üretim disiplini ve pazarlama anlayışı ile güven veren bir firma olmayı, üretim felsefesinin vazgeçilmez ilkesi olarak görmüş alışverişi dostluğa çevirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı temel bir işletme politikası olarak benimsemiştir.

Geri dönüşüm özelliğine sahip hammadde kullanımını öncelikli kılan çevreye ve doğaya saygıyı temel alan anlayışı ile üretim sürecinin başından sonuna kadar tüm işlemleri büyük özenle gerçekleştiren firmamız hizmet kalitesini sürekli yükselterek, büyümeyi, kaliteyi ve başarıyı, yenilenebilir hedefler olarak görmüş ve hayata geçirmiştir.

Misyon-Vizyon

İnsan odaklı bir misyona sahip olan Yavuz Kauçuk ve Torna, üretimi  ve pazarlamasını gerçekleştirdiği tüm ürünlerde, çevreye ve doğaya saygılı olmak çerçevesinde mümkün olduğu kadar geridönüştürülebilir hammadde kullanarak doğayı korumayı amaçlamaktadır.

Bundan dolayıdır ki; Gelecek nesillere bırakabileceğimiz en önemli miras varolan dünyamızın yaşanılabilir olmasıdır. Bu sebeple daha güzel yarınlar için insan olgusu Yavuz Kauçuk ve Torna'nın ana misyonudur.

Vizyonumuz

Aksamayan disiplinli bir iş akışına sahip Yavuz Kauçuk ve Torna, üretim sürecinde hammaddenin işlenip kullanılabilir ürün olarak tamamen üretilmesinde ilk aşamadan son aşamaya kadar çok ince kalite politikaları uygulanır.

Yavuz Kauçuk ve Torna alanında referans gösterilen nitelikli iş üretmeyi kendi ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

İlkelerimiz

Sürekli Müşteri Memnuniyeti
Zamandan ve Enerjiden Maksimum Yararlanma
Yüksek Kalite Politikaları
Çevreye ve Doğaya Saygı
Sosyal Dayanışmalara Katılım

Değerlerimiz

Dürüstlük
Disiplin
Şeffaflık
Gelişimcilik
Yenilikçilik